Kurumsal

ekip

Hakkımızda

Şirketimiz gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imza atarak 2012 yılında Gönyeli – Lefkoşa’da faaliyete başlayıp şubesini sizler için kurumsallaşmıştır. Geçmişten bugüne kadar gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdüren Global North Emlak Kıbrıs her yeni bir ekip ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmıştır.

Kıbrıs’ın ilk ve tek Global North Emlak Kıbrıs ismini patentleyerek günümüzün hızla değişen koşullarına paralel olarak rekabet gücünü artırarak dünya çapında bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Global North Emlak Kıbrıs hedefleri doğrultusunda taahhütlerini zamanında ve en iyi kalite ile yerine getiren ilkeli güvenilir ve saygın bir kuruluştur.

Bugün geldiğimiz noktada bize inanan ve güvenen müşterilerimizin katkılarının bilincindeyiz. Bulunduğumuz yerden daima daha ileriye gitmenin heyecanını yaşıyoruz. bu çalıştığımız alanın en iyilerinden olmak demektedir. Problemlerin ve olumsuzluklarında olduğu bir dünyada her şeye olumlu ve çözümleyici yaklaşmak temel felsefemizdir. Tüm sosyal paylaşımlarımıza yönelik faaliyetlerimizle sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacıyla sosyal, çevresel, toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamaktayız.

Çalışanlar olarak birbirimize karşı sorumluyuz. Üretkenliği ve yaratıcılığı ödüllendiren, uygun eğitim ve gelişme fırsatları sunan sahip oldukları bilgi ve becerilerine en iyi şekilde kullanabilmelerine olanak tanıyan bir çalışma ortamı yaratmanın yollarını arar; her durumda fırsat eşitliği ve hakkaniyeti gözetmeyi, kanun ve yönetmeliklere uymayı taahhüt ederiz.

Müşterilerimize, şirketimize ve toplumumuza yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere ahlaklı ve dürüst olmayı ilke edindik. Son olarak, tüm eylemlerimizde en yüksek ahlaki değerlere uymayı taahhüt ederiz.

Misyonumuz

* Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlak ta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

* İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

* Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

* Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

* Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.

* Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.

* Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Vizyonumuz

* Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız.

* Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır.

* Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

* Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğiniz de hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

* Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

Call Now Button